DJ na wesele we Wrocławiu ile kosztuje?

DJ na wesele ile kosztuje

Nie jesteś jedyną osobą, która ma zamiar zapewnić niezapomnianą zabawę dla swoich gości weselnych... i zastanawiasz się ile to może kosztować?

Wiele osób organizujących przyjęcia weselne wydaje niemałe sumy na podjęcie gości weselnych dlatego poświęca sporo czasu na poszukiwania firmy gwarantującej niepowtarzalną zabawę w profesjonalnej oprawie. Dlatego już na etapie poszukiwań klienci chcą poznać dokładne koszty związane z realizacją imprezy. Przygotowanie wyceny wymaga określenia czego oczekujemy i jaki mamy orientacyjnie budżet. Kalkulacja jaką należy wykonać obejmuje między innymi koszty cateringu jak również dodatkowych atrakcji.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze didżeja na wesele?

Na rynku jest bardzo wiele firm realizujących eventy i imprezy, ale tylko kilka jest w stanie profesjonalnie obsłużyć twoich gości weselnych. Jak znaleźć tę najlepszą? Wybierając obejrzyj dokładnie stronę internetową. Sprawdź ofertę, zdjęcia z imprez oraz wykonanie strony internetowej na której znajduje się oferta DJ'a na wesele. Strona jest wizytówką firmy… to na niej znajdziesz najważniejsze informacje, filmy jak również dane dotyczące didżeja. Często kilka zdjęć wystarczy, żeby ocenić jak imprezy są realizowane. Poświęć trochę czasu na obejrzenie fotografii – możesz na nich znaleźć też inspiracje dla swojej imprezy. Warto sprawdzić, czy firma posiada swój sprzęt nagłośnieniowy, żeby nie było niespodzianek że didżej przyjedzie bez mikrofonu…

Ile kosztuje didżej na imprezę weselną?

Na pewno jednym z wielu elementów jakie należy zarezerwować na długo przed weselem jest didżej, czyli osoba zapewniająca dobrą zabawę. Koszty wynajęcia DJ imprezę uzależnione są od wielu czynników takich jak miejsce, czas, ilość atrakcji oraz ilość sprzętu. Czasami goście podejmowani są w hotelu, co jest bardzo wygodne i pozwala na kreatywne wykorzystanie przestrzeni, ale wymaga dodatkowego nagłośnienia i większej ilości oświetlenia.

Bardzo często firmy realizujące imprezy weselne działają jak organizacje eventowe zapewniając całe spektrum rozrywek. Począwszy od gier dla gości weselnych, poprzez potańcówkę, skończywszy na pokazie fajerwerków wraz z oprawą muzyczną. Końcowa cena organizacji imprezy uzależniona jest od ilości atrakcji oraz tego czy obsługiwać będzie jeden czy dwóch didżejów. Jeśli zażyczymy sobie pokaz fajerwerków, to może on trwać od minuty do kilku minut oraz posiadać zróżnicowane efekty. Spektrum ceny jest od 2000 zł do kilkudziesięciu tysięcy złotych za najbardziej wyrafinowane pokazy ogni sztucznych. Warto pamiętać, że profesjonalne fajerwerki wymagają zgłoszenia w Straży Pożarnej oraz personelu, który jest uprawniony do odpalenia pirotechniki na tego typu imprezie. Bezpieczeństwo jest priorytetem, dlatego wszystkie tego typu atrakcje powinny być realizowane przez uprawnione i trzeźwe osoby. 

Kosztorys zawsze indywidualny

Miejsce oraz klient wymaga na nas każdorazowe indywidualne podejście. Żadna impreza nie jest taka sama. Możemy zorganizować retro dyskotekę w starym dworku w Opolu jak również discopolową potańcówkę w nowoczesnym hotelu we Wrocławiu. Potrafimy się dopasować do każdego gustu jak również dobrać optymalny scenariusz zapewniający niepowtarzalność każdej imprezy. Wyceny przygotowywane są indywidualnie i na końcowy koszt składać się może bardzo wiele czynników.