Wieczór kawalerski i wieczór panieński - czy warto zamówić DJ'a?

Dj na wieczór kawalerski

Wieczory kawalerskie i panieńskie stały się nieodłącznym elementem występującym przed ślubem.

Dlatego nie powinno dziwić, że organizacją tego typu imprez zajmują się profesjonalne agencje eventowe zapewniające szaloną i bezpieczną zabawę. Wiele osób pyta mnie, czy warto i jak zamówić DJ’a na tego typu imprezę?

Moja odpowiedź zawsze jest taka sama: oczywiście że warto. Profesjonalny DJ na imprezach zawsze zapewnia odpowiedni rytm i dobrą zabawę. W przypadku moich usług realizowanych najczęściej we Wrocławiu, Opolu… jest to o tyle fajna opcja, że zawsze możemy się poznać przed imprezą finalną czyli weselem. To jest takie zapoznanie i rozgrzewka. Często uczestniczę w wieczorach panieńskich, co pozwala na zapewnienie imprezy na odpowiednim poziomie.

Imprezy tego typu odrobinę różnią się od samego wesela, gdzie mamy wujków, ciocie i całą rodzinę, która patrzy. Tutaj możemy spotkać się w kameralnym gronie z dawno nie widzianymi kolegami i POIMPREZOWAĆ na maksa! Przecież koledzy żegnają stan wolny przyszłego pana młodego. To musi być taki odlot, żeby wspominali to wnukowie. Profesjonalna obsługa imprezy przez fachowy personel zapewniający nie tylko nagłośnienie ale także prowadzenie zabawy, to bardziej bezpieczna opcja niż bieganie po klubach go-go.

Oprócz muzyki podczas imprezy oferuję gry aktywizujące publiczność. Jeśli panowie albo panie zamówiły dodatkowe atrakcje oczywiście dostosuję repertuar tak, aby pasował do gorącej atmosfery. Potencjalnych scenariuszy jest tak dużo, że napiszę o tym w kolejnym poście. A teraz przypominam. Nie odkładaj planowania wieczoru panieńskiego, kawalerskiego na ostatnią chwilę. Zrób sobie odrobinę przyjemności i daj czadu.