Co się dzieje na wieczorach panieńskich?

Co się dzieje na wieczorach panieńskich

Zanim pójdziecie na imprezę weselną trzeba jeszcze zaliczyć kilka innych imprez... 

Ostatnio pisałem o lambadzie i rozgrzanych do czerwoności bioderkach z Legnicy. Dzisiaj kontynuujemy temat zabawowy i nastrojeni wiosennie opiszemy co się dzieje na wieczorach panieńskich. Imprezy tego typu zyskują z roku na rok coraz większą popularność niezależnie od wieku panny i jej koleżanek. Ta noc to symboliczna ostatnia możliwość do wyszalenia się dziewczyny dlatego obrosła niesamowitymi legendami.

Jako DJ realizujący wiele tego typu imprez nie tylko w dużych miastach jak Wrocław, Opole ale także w miasteczkach i restauracjach zlokalizowanych w środku pustkowia mogę powiedzieć, że zabawa jest niesamowita.  Duża potrzeba szaleństwa połączona z dobrą muzyką to mieszanka wybuchowa. Dobry DJ potrafi rozkołysać takie towarzystwo do rana. Ważnym elementem tego typu imprez są przede wszystkim gry pozwalające rozładować atmosferę.

Striptiz, sexy chair dance, pool dance. Mitem jest, że dziewczyny chcą seksownego faceta, który będzie się rozbierał na tego typu imprezie. Często podczas tego typu imprez dziewczyny zamawiały… seksowny taniec realizowany przez profesjonalistkę, która przeprowadza krótki kurs tańca dla przyszłej panny młodej. To ważny element, bo odpowiednie przygotowanie dla wybranka to jeden z elementów wieczorów panieńskich.

Cieszę się, że mogłem się podzielić z wami wiedzą na temat imprez jakie organizuję. Bycie DJem to prawdziwa przyjemność. Wielokrotnie sobie mówię: kocham muzykę, kocham ludzi i moją pracę!