Oferta DJ na wesela, imprezy

Od wielu lat staram się, aby organizowane przeze mnie imprezy miały niepowtarzalny charakter i były niezapomnianą atrakcją dla gości, rodziny i wszystkich uczestników. Organizując imprezy weselne we Wrocławiu, Opolu i wielu innych mistach Dolnego Śląska, jako DJ przez lata udoskonalałem repertuar.

Lata praktyki scenicznej pozwoliły zdobyć mi doświadczenie oraz skompletować sprzęt niezbędny do zorganizowania wyjątkowej imprezy którą z chęcią z wami zorganizuję. Obecnie posiadam nagłośnienie, światła, lasery, projektory, ekrany multimedialne, dymiarki, światła dyskotekowe. Pozwala mi to na zorganizowanie każdej imprezy począwszy od kameralnej potańcówki po duże wesele z muzyką graną przez DJ'a.

Kontaktując się ze mną macie Państwo możliwość zamówienia usługi:

  1. Organizacji oprawy muzycznej wesel (DJ na wesele), łącznie z dyskoteką, potańcówką, grami i zabawami, czyli prowadzeniem pełnej i kompletnej imprezy. Repertuar i klimat każdorazowo dostosowuję do Klienta i wymagań.
  2. Dodatkowo mogę zapewnić przygotowanie pokazu fajerwerków na wesele – profesjonalnej pirotechniki z oprawą muzyczną, co jest często prawdziwym hitem imprezy pozwalającym na przewietrzenie się i nabranie sił na dalszą zabawę ;)
  3. Nowością w mojej ofercie jest przygotowanie dekoracji świetlnych
  4. Prowadzimy wesela i imprezy w języku angielskim
  5. Możemy zorganizować kamerzystę, fotografa, z którymi świetnie współpracujemy i potrafimy zgrać wszystko tak, aby nie tylko sama impreza przebiegła pomyślenie, ale także wspomnienia po niej w postaci filmów, zdjęć pozostały na długo w pamięci stanowiąc świadectwo tej pięknej uroczystości

Firmy zapraszam do zapoznania się z moją ofertą organizacji imprez, eventów, wynajmu profesjonalnego sprzętu nagłośniającego, które prezentuję szczegółowo na osobnej stronie internetowej.