Nasz sprzęt i oświetlenie

Bardzo poważnie podchodzę do każdego zlecenia, dlatego korzystając z moich usług DJ, konferansjera, albo po prostu obsługi nagłośnieniowej masz pewność użycia przez nas sprzętu najwyższej klasy.

Sprzęt na nagłośnienie na imprezy

Udana impreza z DJ to taka, na której muzykę gra się z najlepszej jakości sprzętu. Posiadam profesjonalny i markowy sprzęt nagłośnieniowy Ld system YAMAHA HK audio, dlatego jestem w stanie umożliwić gościom imprez pierwszorzędną zabawę.

Posiadam bogatą ofertę rozmaitych gatunków muzycznych, począwszy od lat 60-tych, poprzez rock'n'roll, italo disco, gorące rytmy latynoskie oraz współczesne hity, przy których wszyscy lubią zaszaleć. Nie zapominam również o wielbicielach mocniejszego grania i fanach muzyki biesiadnej, czy też muzyki regionalnej.

Ekrany multimedialne i projektory

W trakcie imprez używamy ekranów multimedialnych oraz projektorów do wyświetlania wizualizacji. Pokazy i projekcje wyświetlane do muzyki granej na żywo przez DJ'a stanowią bardzo atrakcyjny estetycznie element współczesnej imprezy.

Oświetlenie

kluczowe dla każdej imprezy z muzyką graną na żywo jest oświetlenie, dlatego tak wielką wagę przykładamy do jakości sprzętu oraz możliwości jakie on oferuje, bo to przekłada się na niezapomnianą imprezę. Obecnie posiadamy szereg elementów oświetlenia dyskotekowego takiego jak ruchome głowy, światła led, światła dyskotekowe oraz dymiarki i maszyny do baniek. Taki sprzęt możecie Państwo spotkać na profesjonalnych dyskotekach oraz na imprezach prowadzonych przez DJ ZALEW.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług!