DJ Zalew - poznajmy się

dj zalewOd wielu lat zajmuję się profesjonalnym prowadzeniem wszelkiego rodzaju imprez, takich jak: wesela, firmówki oraz studniówki. Dokładam wszelkich starań, żeby wykorzystać na nich całą swoją obszerną wiedzę na temat muzyki. Uważam, że w byciu DJ-em liczy się również pomysłowość i indywidualne podejście do każdej imprezy. Dlatego poznaję ludzi, ich gust i dopasowuję się do ich rozmaitych potrzeb.

Najważniejsze jest dla mnie zapewnienie świetnej zabawy i stworzenie niepowtarzalnego klimatu. Do tego potrzebne jest umiejętne wyczucie potrzeb uczestników imprezy i idealne wpasowanie się w konwencję imprezy. Takie podejście gwarantuje najlepszą rozrywkę.

Powierzając mi organizację imprezy macie Państwo gwarancję najwyższej jakości usług:

  • na imprezie zostanie użyty profesjonalny sprzęt DJ
  • oferujemy oświetlenie i dekoracje świetlne 
  • projekcje multimedialne oraz pokazy fajerwerków
  • renomowany sprzęt najwyższej jakości jaki jest używany na dyskotekach
  • indywidualne podejście do każdej imprezy zgodne z Państwa gustem

dj zalew2Od wielu lat współpracuję z licznymi restauracjami we Wrocławiu, Opolu i okolicy:

*Restauracja Impuls

*Weselna Zagroda

*Hotel Holiday

*Pub Otwarta Brama

Muzyka jest dla mnie pasją. Jest częścią mojego życia, nie wyobrażam sobie, żebym mógł robić coś innego. Bezustannie inwestuję w to, żeby rozwijać się muzycznie i wykonywać swoją pracę najlepiej, jak potrafię. Dlatego też warto sprawdzić moje możliwości i przekonać się, jak świetnie można się bawić!

Jeśli szukacie Państwo DJa do prowadzenia imprezy we Wrocławiu, Opolu i okolicy, to zapraszam do kontaktu. Rezerwacja terminu z wyprzedzeniem pozwoli na spokojne zaplanowanie wszystkich szczegółów imprezy okolicznościowej, firmowej, weselnej.